Виробництво

Меблі ROSSATTI виробляють на сучасному високоточному обладнанні провідних світових виробників.


Застосування такого обладнання для виробництва меблів дозволяє:

   ▪  виробляти вироби високої якості та стабільних характеристик

   ▪  випускати вироби складних форм та конфігурацій

   ▪  досягати високих експлуатаційних властивостей та відповідного комфорту

   ▪ виготовляти екологічно чисті та безпечні меблі

   ▪  працювати з різноманітними видами матеріалів

 

Меблі виготовляються за світовими стандартами якості

Всі деталі ідеально вивірені і ретельно контролюються на всіх етапах виробництва, завдяки професійним рукам наших майстрів продукція доведена до досконалості.
 

 

 

Фабрика ROSSATTI при виготовленні меблів працює з такими матеріалами як дерево, текстиль, натуральна шкіра, метал, камінь, скло та ін.

Ми використовуємо найсучасніші технології виготовлення меблів,  тому  ми завжди пропонуємо своїм клієнтам лише найякіснішу продукцію.

Оббивні матеріали

В якості оббивних матеріалів наша фабрика використовує тканину і натуральну шкіру провідних європейських виробників (Італія, Бельгія та ін.). До складу більшості тканин входять натуральні нитки з бавовни, льону та вовни.

Дерево

Фабрика ROSSATTI при виготовленні меблів використовує дерев'яний брус та березову фанеру E1 класу, таку ж, як використовують на більшості фабрик в Західній Європі.

Метал

Для виготовлення різних моделей меблів наша фабрика використовує полірований та/або шліфований метал із нержавіючої сталі.

Камінь

У виробництві меблів фабрика ROSSATTI  використовує натуральний та штучний камінь.

Наповнення

Всі елементи, що відповідають за м'якість дивана, виконуються з пінополіуретану (ППУ).  У декоративних подушках як наповнювач використовується холлофайбер — полотно з порожнистих, спіралеподібних волокон, що утворюють велику кількість повітряних порожнин (пор) і надають пружність і м'якість подушкам.

Клей

Наша фабрика використовує у процесі виробництва  тільки ті марки клею, які є безпечними для здоров'я людини, а також навколишнього середовища. Для склеювання дерев'яних частин каркасу ми використовуємо клей Jowat (Німеччина), а для обклеювання каркасу пінополіуретаном використовується клей фірми Saba (Нідерланди).